Trener personalny Gorzów Wielkopolski Dorota Dorsh

Trener personalny Gorzów Wielkopolski Dorota Dorsh
Dorsh. fit znajduje się w sercu Gorzowa Wielkopolskiego i oferuje profesjonalne usługi treningowe na najwyższym poziomie. Prowadzona przez doświadczonego i certyfikowanego trenera personalnego, specjalizuje się w indywidualnych programach treningowych, dostosowanych do potrzeb i celów każdego klienta.
Trener personalny Dorota Dorsh ma na swoim koncie lata praktyki i nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w różnych kursach i szkoleniach. Dzięki temu jest w stanie zaoferować swoim klientom odpowiednie metody diagnostyczne i treningowe, które pomagają osiągnąć pożądane rezultaty w sposób efektywny i bezpieczny.
Oferta firmy Dorsh. fit obejmuje nie tylko treningi indywidualne, ale także małe grupy treningowe zarówno na siłowni jak i w domu klienta. Początkujący, jak i zaawansowani sportowcy znajdą tu coś dla siebie.
Trener Dorota Dorsh to osoba, z którą każdy klient czuje się wyjątkowo i jest odpowiednio motywowany do dalszego rozwoju. Dzięki indywidualnemu podejściu, profesjonalnemu wsparciu i komfortowemu otoczeniu, osiąganie celów fitness staje się przyjemnością, a nie tylko wyzwaniem.
Jeśli poszukujesz trenera, który zrozumie Twoje potrzeby, pomoże Ci osiągnąć swoje cele i zainspiruje do zdrowego stylu życia, Dorsh. fit w Gorzowie Wielkopolskim jest właśnie dla Ciebie.
W ramach swoich usług, Dorsh. fit oferuje specjalistyczne programy treningowe, takie jak trening funkcjonalny, trening siłowy, treningi wytrzymałościowe, stretching, zajęcia dla kobiet w ciąży i po porodzie, ćwiczenia z dziećmi i młodzieżą oraz z osobami starszymi chcącymi dłużej cieszyć się sprawnością fizyczną.
Każdy program jest tworzony indywidualnie, z uwzględnieniem unikalnych celów i możliwości klienta, na podstawie testów mobilności ciała wykonanych na pierwszym spotkaniu.
Dorsh. fit współpracuje z doświadczonym fizjoterapeutą i masażystą których usługi w razie konieczności lub chęci klienta są uzupełnieniem oferty.
Dlaczego wybrać dorsh. fit?

Profesjonalizm: Dorota Dorsh jest nie tylko trenerem personalnym, ale również ratownikiem
państwowym KPP. Posiada ubezpieczenie OC trenera na sumę jednego miliona zł. Twoje
bezpieczeństwo i zdrowie są dla niej priorytetem.

Indywidualne podejście: Skupia się na Twoich unikalnych potrzebach i celach, oferując
wsparcie na każdym etapie Twojej podróży.

Wygoda: Dostępne są zarówno treningi na siłowni w Gorzowie Wielkopolskim, w domu
klienta oraz na świeżym powietrzu, dzięki czemu możesz trenować, gdziekolwiek chcesz.

Doświadczenie: Liczne sukcesy klientów są świadectwem skuteczności współpracy.


Jeśli chcesz zainwestować w swoje zdrowie, poprawić formę lub osiągnąć konkretne cele
sportowe, dorsh. fit jest idealnym partnerem.

Skontaktuj się ze mną już dziś, aby rozpocząć swoją podróż ku lepszemu ja!

Sprawdź moją stronę: Trener personalny Gorzów Wielkopolski Dorsh


- +48 518421518
- Lubuskie, Gorzów Wielkopolski, 66-400,
- ul. Franciszka Walczaka 23H

  • +48 518421518
  • Lubuskie, Gorzów Wielkopolski 66-400, ul. Franciszka Walczaka 23h